ETTEVÕTTEST

Temp Group Estonia OÜPersonali värbamine e1299096141930 ETTEVÕTTEST

  • Meie igapäev on personali värbamine ja valik.
  • Meie missioon on paindlike ja kvaliteetsete tööturuteenuste osutamine. Meie kirg on leida efektiivne ja kvalifitseeritud tööjõud oma klientidele – soovime olla esimene valik oma partneritele.
  • Kindlustame, et meie kandidaadid pikaajaliseks töösuhteks on kvalifitseeritud ja motiveeritud, neil on tööks vajalikud teadmised ja oskused ning nad on avatud uutele väljakutsetele ja võimalustele.
  • Arendame pidevalt partnerlussuhteid oma klientidega. Usume, et head suhted ja isiklikud kontaktid meie klientide ja kandidaatidega on edu aluseks ja pakuvad parimat koostöökogemust.
  • Temp Group´i töötajad on kvalifitseeritud ja kogemustega; nad on valitud tegema oma tööd kõrgtasemel ja igas olukorras. Meie töötajatel on heatasemeline väljaõpe ja nad on motiveeritud oma tööd hästi tegema.
  • Väärtustame oma töötajaid kõrgelt, sest teame, et meie töötajad on meie suurim vara ja me investeerime neisse. Meie eesmärgiks on luua ja hoida häid suhteid kõigi organisatsiooni töötajate vahel ning meie poolt läbi viidav personali värbamine kannab seda suhtumist.

Ajalugu

Temp Group Estonia OÜ on välja kasvanud 2006. aastal Eestis tegevust alustanud pikaajalist ja ajutist värbamisteenust pakkuvast ettevõttest Temp-Team Estonia OÜ, mis oli rahvusvahelise ettevõtte Juhler Group tütarettevõte Eestis.

Oma endise emaettevõttega teeme ka siiani koostööd väljapoole Eestit värbamise osas.

Meie teenuse filosoofia

Iga Temp Group´i klient on ainulaadne ja vajab teenust, mis on kohaldatud just tema ainuomastele vajadustele. Meie eesmärk on olla efektiivne, paindlik ja vastutustundlik koostööpartner oma kliendile.

Meie kandidaadid on selekteeritud meie kogemuste, testide, taustauuringute ja soovituste koosluses. Vajadusel viime nendega läbi ka instrueerimisprogramme, kergendamaks kogu värbamisprotsessi.

Nõudmised, mida me esitame endale ja oma kandidaatidele, on Teile parimaks garantiiks.

Lubage Temp Group´il teha raske ja ajamahukas personali värbamine ja valik Teie eest.

Meie teenuste kohta saate täpsemalt lugeda siit: TEENUSED: Personali otsing: täisteenus ja eelvalik.

Meie kontaktandmed leiate siit: KONTAKT

Comments are closed.